agorban logo

« آجربان ، مرجع تخصصی عرضه و فروش آنلاین انواع آجر در کشور »

خلاصه معرفی

این مجموعه با پیشینه‌ای بالغ بر 50 سال سابقه و اعتبار درخشان در زمینه عرضه و فروش آجر ، با استفاده از توانایی واحدهای تولیدی آجر و همینطور با همکاری شرکت‌های حمل و نقل مجرب ، همه در کنار هم توانسته‌‌ایم به این مهم دست یافته که تبدیل به یکی از معتبرترین و بهترین تأمین کنندگان آجر در سطح کشور ، دارای محصولاتی با بالاترین استاندارد کیفی و چرخۀ عرضه و تقاضای <<مشتری محور>> باشیم و محصولاتی متنوع را در کمترین زمان و به راحت‌ترین شکل در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

هدف ما

رویای ما ، رسیدن به نقطه‌ای هست که کلیه هموطنان کشور عزیزمان ایران ، از سازنده و کلیه افرادی که در این صنف فعالیت داشته تا افراد عادی که برای ساخت و ساز شخصی ، نیاز به آجر دارند ، به راحتی هرچه تمام‌تر تنها با چند کلیک ، آجر مورد نیاز خود را در محل دریافت نمایند.

صنف واحدهای تولیدی آجر ، معمولا در نقاط خاصی از کشور قرار گرفته ، از این رو ، اکثر افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند ، اطلاعی از این مکان‌ها نداشته و یا اینکه دسترسی به این مناطق برایشان سخت و دشوار است. از طرفی وقتی نیاز به کالایی احساس شده و تصمیم به خرید گرفته می‌شود ، شخص بایستی اطلاعات لازم در رابطه با محصول مورد نظر خود را کسب نموده و از بازۀ قیمتی آن محصول مطلع گردد. ما در آجربان کلیۀ این کارها رو برای شما انجام دادیم. کافیست وارد سامانه آنلاین مجموعه شوید و تمامی اطلاعات لازم ، مربوط به محصول مورد نظر خود ، اعم از قیمت و مقایسه محصول مورد نظر ، در برندهای گوناگون را داشته باشید.

شعار ما

شعار این مجموعه " در مدار مشتری مداری " فقط یک جمله نیست ، بلکه به معنای کلمه به این شعار باور داریم. لذا تمام سعی خود را می‌نمائیم تا محصولاتی با کیفیت و خدماتی بهینه ، در خور شایستگی شما عزیزان ارائه دهیم.

تاریخچه

در گذشته در قالب مجموعه بازرگانی اسکندری ، در زمینه تولید آجر فعالیت داشتیم. پس از چندین سال به اقتضای شرایط ، تصمیم به جمع آوری واحد تولیدی گرفته و همواره به فعالیت در زمینه عرضه و فروش آجر به صورت نمایندگی و عاملیت فروش انحصاری ، از مطرح‌ترین برندهای کشور ، مبادرت ورزید. با گذشت حدود 50 سال از آغاز ، با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، گسترش یافتن بازارهای آنلاین و نیازهای جوامع امروزی ، تصمیم بر راه اندازی سامانه‌ای آنلاین گرفته شد که از طریق آن ، مشتری قادر به ثبت سفارش و دریافت محصول ، بدون کوچکترین اتلاف وقت و انرژی ، به راحت‌ترین شکل ممکن باشد. تأکید مجموعه همواره بر این مورد بوده که سامانه به طرزی طراحی گردد که مشتری ، بالاترین سطح آسایش و آسودگی را داشته باشد. در همین راستا سامانه آنلاین آجربان راه اندازی گردیده و همواره در راستای گسترش محصولات و بهینه شدن خدمات دست از تلاش بر نخواهیم داشت.

علامت تجاری برند

علامت تجاری

« آجربان ، در مدار مشتری مداری »