روش‌های پرداخت در آجــربـان

پرداخت اینترنتی

کاربران آجربان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه‌های اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل پردازش ، بارگیری و ارسال خواهد شد.

هنگام ثبت سفارش با انتخاب هر یک از درگاه‌های تعبیه شده ، پرداخت اینترنتی خود را شروع و بعد از وارد شدن به درگاه ، اطلاعات پرداخت خود را وارد نمائید.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز خواهید داشت...

شماره کارت

شماره 16 رقمی درج شده روی کارت بانکی

رمز پویا

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برخی از بانک ها به صورت خودکار رمز پویای کارت بانکی مشتریان را فعال می‌نمایند ، در غیر این صورت ، جهت دریافت رمز خرید پویا ، از دو طریق می‌توانید اقدام به فعالسازی آن نمائید:
1- می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود ، مراجعه کنید و از منوی خدمات رمز ، اقدام به فعالسازی نماید.
2-مراجعه حضوری به شعب بانک

cvv2

یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی مورد نیاز است.

تاریخ انقضاء

تاریخ انقضاء کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضاء روی کارت بانکی وجود نداشت ، می توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام نمائید.

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت ثبت درخواست برداشت وجه از کیف پول کاربری

مشتری می‌بایست شماره کارت بانکی که حساب و شماره شبای آن تحت مالکیت دارنده حساب کاربری می‌باشد را ، در قسمت مربوط به درج درخواست برداشت وجه از کیف پول کاربری ، ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی ، شماره کارت یکی از والدین ایشان ، با اولویت پدر، کفایت می‌کند. )
در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری ، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با اعلام شماره کارت به واحد امور مالی مجموعه، می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از آجربان ، رضایت داشته و با معرفی کارت به واحد امور مالی ، مسئولیت های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.
در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود ، آجربان می بایست مدارک صاحب حساب کارت مبداء را به همراه مدارک دارنده حساب کاربری بررسی نموده و مطابق با ضوابط و مقررات قانونی ، مبلغ را به حساب مبدأ ، عودت خواهیم داد. (لازم به ذکر است در موارد عودت وجه ، شماره کارت یا حساب اعلامی ، بایستی با شماره کارت یا حسابی که خرید و ثبت سفارش با آن انجام گرفته ، تطابق داشته باشد. )
از آنجا که آجربان ساز و کاری را در پیش گرفته که به منظور تأمین هر چه بیشتر رفاه و آسایش مشتریان عزیز ، در صورتیکه شخص وسیله حمل و نقل جهت محصولات خریداری شدهۀ خود را در اختیار نداشته باشد ، بنا به درخواست ایشان ، اقدام به استعلام مبلغ تعرفه حمل از شرکت‌های حمل و نقل طرف قرارداد نموده و پس از اعلام تعرفه و اخذ موافقت خریدار ، هماهنگی‌های لازم را نسبت به دریافت وسیله حمل بار مبذول می‌نماید.
لازم به ذکر است از آنجا که آجربان هیچگونه دخل و تصرفی در مقوله حمل و نقل ندارد ، لذا تعرفه (کرایه) استعلامی و اعلامی به خریدار ، هنگام تحویل و تخلیه بار در مقصد ، بایستی نقداً به راننده پرداخت گردد.